Novacaine For Punkers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Locul unde nimeni nu te condamna pentru ca iti doresti cu disperare sa ai propria ta doza de novocaina zilnica.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat

In jos 
+4
peacemaker21
Deekie
Ad3.
alexlp2k8
8 participanți
AutorMesaj
alexlp2k8
Alien
Alien
alexlp2k8


masculin Mesaje 30
Stare de spirit Always Happy :D

Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Empty
MesajSubiect: Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat   Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Clock_10Vin Feb 05, 2010 2:45 am

Yup, O lista cu genuri de muzica ce leai ascultat inainte sau acu.

Ok, io primu!

2000 - 2005-ish - Techno
2005 - 2006 - Hard Rock
2006 - 2007 - Nu Metal, Punk, Hard Rock
2008 - 2009 - Nu Metal, DnB, Techno, Hip-Hop
2009 - 2010 - Hard Rock, Punk, Rock, Nu-Metal, DnB-ish, Hip-Hop

Tin minte astea Smile
Sus In jos
https://www.youtube.com/alexlp2k8
Ad3.
Admin
Admin
Ad3.


feminin Mesaje 63
Varsta 29
Localizare Arad
Joburi/Distractii Pierzatoare profesionista de timp .
Stare de spirit fucked up

Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Empty
MesajSubiect: Re: Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat   Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Clock_10Vin Feb 05, 2010 2:49 am

prin anii 2000 Laughing ascultam Pop, Dance prostii din-astea.. romanisme.. ce apareau noi pe piata.. dupa aia, prin 2006 stiu ca ascultam Tecktonik bai ca era la moda .. Doamne si acum rad cand imi amintesc Mor de ras . si din 2007 m-am dat pe rock, punk-rock . si nu ma mai las, gata Laughing
p.s.: abea astept sa o aud pe Deea cand o sa zica ce asculta ea acum 2-3 ani . Mor de ras
Sus In jos
Deekie
Admin
Admin
Deekie


feminin Mesaje 95
Varsta 28
Localizare Arad
Joburi/Distractii laptop
Stare de spirit ..flex

Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Empty
MesajSubiect: Re: Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat   Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Clock_10Vin Feb 05, 2010 2:59 am

ascultam rebelde acu cativa ani Angry
acu,na...
si tot felu de deastea comerciale..
nu prea imi pasa ce ascult sincer..
Sus In jos
http://deekiesblog.blogspot.com/
peacemaker21
Moderator
Moderator
peacemaker21


masculin Mesaje 51
Varsta 30
Localizare Bucuresti
Joburi/Distractii :-?
Stare de spirit Cateodata

Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Empty
MesajSubiect: Re: Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat   Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Clock_10Vin Feb 05, 2010 3:01 am

Eu inainte de GD ascultam Voltaj Hmmm sincer nu stiu ce muzica (,)cantau da inca sunt foarte buni Clipit
Sus In jos
Raluca
Alien
Alien
Raluca


feminin Mesaje 10
Varsta 33
Localizare Brasov

Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Empty
MesajSubiect: Re: Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat   Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Clock_10Vin Feb 05, 2010 7:17 am

@peacemaker21: Voltaj canta un fel de pop-rock.

Eu, ce-am mai ascultat de-a lungul timpului... Hmmm Hmm, pai, am avut si o faza dance, si una hip-hop, iar azi nu pot sa spun ca ascult un singur gen de muzica, dar ma axez in principal pe rock, cu feluritele lui subgenuri.
Sus In jos
spy34
Alien
Alien
spy34


masculin Mesaje 9
Varsta 28
Localizare Constanta
Joburi/Distractii Frecat de covor.
Stare de spirit Tot in jurul meu este alb-negru mereu. !

Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Empty
MesajSubiect: Re: Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat   Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Clock_10Vin Feb 12, 2010 2:01 am

Unii o sa rada Laughing .,


pai acuma 2 ani ascultam porcarii romanesti ,ce mai aparea pe piata .

anu trecut am inceput sa ascult Linkin Park ,Green Day , Nightwish , AC/DC , Guns N Roses, Rammstein ,HIM etc . ( sunt multe anyway. )

si in prezent , punk ,punk-rock , gothic, metal ,si death f. putin.
Sus In jos
ZipercooDe
Geek
Geek
ZipercooDe


feminin Mesaje 63
Varsta 26
Localizare Pitesti
Joburi/Distractii scrisul pe pereti sau pictatul pe carcasa telefonului :D
Stare de spirit :)

Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Empty
MesajSubiect: Re: Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat   Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Clock_10Joi Iun 24, 2010 6:46 am

pai...
acu` 3 ani ma uitam la anime-uri si ascultam pop japonez Mor de ras [Vomiit] apoi am descoperit o formatie de j-rock si apoi vara am inceput cu linkin park si de cand m-am mutat la o scoala mai "civilizata" ascult green day, paramore, metallica, blink 182, Megadeth mai nou...

deci o tin pe rock, punk-rock si trash metal Smile


Ultima editare efectuata de catre ZipercooDe in Vin Iul 16, 2010 5:57 am, editata de 1 ori
Sus In jos
al3exy
Alien
Alien
al3exy


feminin Mesaje 1
Localizare Pitesti:x
Joburi/Distractii Iei \m/ <3
Stare de spirit Mi s-a luat de tine bitch! :)

Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Empty
MesajSubiect: Re: Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat   Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Clock_10Joi Iul 01, 2010 1:47 am

Da recunosc si mie imi placea la nebunie rebelde:roseala:
Acum 5 ani sau ceva de genu:))

Apoi am inceput cu Hip-hop'ul si dupa am inceput sa ascult linkin park, si cum mi-au placut am ascultat si alte trupe: evanesence, paramore, ac/dc, green day, guns'n rosses, framing hanley, escape the fate, him, korn .... Etc :)
Sus In jos
http://timpulieireversibil.hi5.com
Continut sponsorizat





Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Empty
MesajSubiect: Re: Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat   Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat Clock_10

Sus In jos
 
Genurile De Muzica Pe Care Le/Lea-i ascultat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Novacaine For Punkers :: Muzica :: Discutii si genuri muzicale-
Mergi direct la: